Inne usługi

Usługi dodatkowe, z których możesz skorzystać w Zduńskiej Wodzie:

Bistro z Wody

Zabawa w wodzie wzmaga apetyt. Dlatego pracujemy nad uruchomieniem w Zduńskiej Wodzie bistro. Będzie mieć dwie strefy: mokrą i suchą. Gdy podczas pływania lub odpoczynku poczujesz głód, bez przebierania się odwiedzisz nasz barek i zamówisz pyszności. Zjesz je na miejscu lub na dużym tarasie, który otwieramy w ciepłe dni. Z bistro będą też mogli skorzystać goście, którzy nie wchodzą do strefy basenów, np. rodzice, oczekujący aż ich dzieci skończą lekcję pływania. Otwarcie bistro planujemy na przełom marca/kwietnia 2022 r.

Przyjęcie urodzinowe

Urodziny w wodzie? Oczywiście, w Zduńskiej Wodzie! Zorganizujemy dla Twojego dziecka i jego kolegów niezapomniane przyjęcie. Zabierzmy na wodny plac zabaw i zapewnimy atrakcje w basenie z opuszczanym dnem, dzięki czemu jego głębokość dostosujemy do wzrostu uczestników. Będzie muzyka, balony i – oczywiście – tort ze świeczkami. Gdy dzieciaki będą szaleć w wodzie, ich rodziców możemy zaprosić na taras i poczęstować napojami lub przekąskami albo podjąć obiadem czy kolacją.

Powiedz nam, jakie urodzinowe fantazje ma Twoje dziecko, a my zrobimy wszystko, by spełnić jego marzenia. Napisz lub zadzwoń: marketing@zdunskawoda.pl, tel. 43 – 671 10 04.

Przyjęcia urodzinowe organizować będziemy po otwarciu Bistro z Wody (zgodnie z planujemy powinno to nastąpić na przełomie marca/kwietnia 2022 r.).

Event

Chcesz zorganizować zawody pływackie dla pracowników swojej firmy? Marzy Ci się przyjęcie urodzinowe na dużym tarasie? A może sprawdź przyjaciołom niespodziankę, organizując dla nich seans z mistrzami saunowania? Mamy wiele kreatywnych koncepcji na wykorzystanie przestrzeni Zduńskiej Wody. Możemy Ci o nich opowiedzieć. Albo Ty opowiedz nam o swoim pomyśle – wspólnie go przeanalizujemy i sprawdzimy, czy możemy go dla Ciebie zrealizować.

Napisz lub zadzwoń: marketing@zdunskawoda.pl, tel. 43 – 671 10 04.

Przewiń do góry Skip to content