Duży rabat dla podatkowych patriotów

Duży rabat dla podatkowych patriotów

Duży rabat otrzymają ci, którzy rozliczają w Zduńskiej Woli swój PIT. Muszą jeszcze tylko wyrobić Zduńskowolską Kartę Mieszkańca.

Ile kosztować będzie kąpiel w centrum sportowo-rekreacyjnym Zduńska Woda? Za najtańszy bilet trzeba zapłacić 8 zł – to jednogodzinna wejściówka ulgowa, dla posiadacza Zduńskowolskiej Karty Mieszkańca.
Ulgowe bilety przysługują dzieciom, młodzieży szkolnej, studentom do 26 roku życia, emerytom, rencistom oraz osobom niepełnosprawnym. Najtańszy bilet normalny kosztuje 10 zł. Mogą go kupić posiadacze Zduńskowolskiej Karty Mieszkańca; ważny jest jedną godzinę i można go wykorzystać w dni robocze.
Zduńskowolską Kartę Mieszkańca może wyrobić w urzędzie miasta każdy mieszkaniec, który rozlicza swój PIT w Zduńskiej Woli (podaje w zeznaniu podatkowym adres zamieszkania w naszym mieście).

– Gdy płacisz podatki w Zduńskiej Woli, dokładasz się do miejskiego budżetu. I dlatego należy ci się specjalny rabat. Już teraz dużo mniej zapłacisz na pływalni – wyjaśnia prezydent Konrad Pokora, pomysłodawca tego rozwiązania.

Zduńskowolanie, którzy rozliczają podatki w naszym mieście, zapłacą za bilet średnio 4 zł mniej niż pozostali goście. Jednogodzinny bilet normalny ważny od poniedziałku do piątku z kartą mieszkańca kosztuje 10 zł, bez niej – 14 zł. Za ten sam rodzaj biletu, ale w weekendy i święta zapłacisz 15 zł z kartą i 19 zł bez niej.

Bilety dla rodzin

Poza biletami indywidualnymi, będą też atrakcyjne cenowo bilety rodzinne i grupowe (dla grup zorganizowanych, np. przedszkoli i szkół) oraz dopłaty do korzystania ze strefy saun.

– W cenniku znajdziemy wiele opcji. Jest on rozbudowany, bo staraliśmy się dopasować do potrzeb bardzo różnych grup potencjalnych klientów. Inne oczekiwania mają osoby wyczynowo trenujące pływanie, a inne seniorzy czy rodziny z dziećmi, które chcą odwiedzić nasze centrum w weekend – mówi Jolanta Zięba-Gzik, dyrektorka Zduńskiej Wody.

Wszystkie rodzaje biletów zakupisz w kasach, które będą działały w obiekcie. Bilet indywidualny i rodzinny będziesz mógł także kupić na stronie www.zdunskawoda.pl. Pod tym adresem znajdziesz też dokładny cennik i wiele praktycznych informacji. – Czy w naszych basenach można pływać bez czepków, od jakiego wieku dzieci mogą nas odwiedzać bez opiekunów oraz jaki ubiór obowiązuje w saunach? – wymienia Jolanta Zięba-Gzik – Pytań i odpowiedzi jest dużo, uporządkowaliśmy je tematycznie, by internautom ułatwić wyszukiwania – dodaje.

Otwarcie Zduńskiej Wody zaplanowano na 1 czerwca br.

Z okazji Dnia Dziecka przed wejściem do budynku na najmłodszych czekać będą animatorzy z Ratusza, którzy zaangażują je w artystyczne zabawy. Przyjadą też foodtrucki; będzie można spróbować m.in. kuchni greckiej, gruzińskiej i hinduskiej.

Przewiń do góry Skip to content