Bistro Zduńska Woda

Oferta Bistro w Zduńskiej Wodzie:

Bistro z Wody

Zabawa w wodzie wzmaga apetyt. Dlatego specjalnie dla wygłodniałych i spragnionych uruchomiliśmy Bistro z Wody! Do wyboru są dwie strefy – mokra i sucha. Gdy podczas pływania lub odpoczynku poczujesz głód, bez przebierania się odwiedź nasz barek i zamów pyszności. Zjesz je na miejscu lub na dużym tarasie, który otwieramy w ciepłe dni. Z bistro mogą korzystać też goście, którzy nie wchodzą do strefy basenów, np. rodzice, oczekujący aż ich dzieci skończą lekcję pływania. Czekamy na Was w Bistro z Wody każdego dnia!

Przyjęcie urodzinowe

Urodziny w wodzie? Oczywiście, w Zduńskiej Wodzie! Zorganizujemy dla Twojego dziecka i jego kolegów niezapomniane przyjęcie. Zabierzemy na wodny plac zabaw i zapewnimy atrakcje w basenie z ruchomym dnem, dzięki czemu jego głębokość dostosujemy do wzrostu uczestników. Będzie muzyka, balony i – oczywiście – tort ze świeczkami. Gdy dzieciaki będą szaleć w wodzie, ich rodziców możemy zaprosić na taras i poczęstować napojami lub przekąskami albo podjąć obiadem czy kolacją.

Powiedz nam, jakie urodzinowe fantazje ma Twoje dziecko, a my zrobimy wszystko, by spełnić jego marzenia. Napisz lub zadzwoń – marketing@zdunskawoda.pl, tel. 43 – 671 10 04. Więcej informacji w linkach poniżej:

Event

Chcesz zorganizować zawody pływackie dla pracowników swojej firmy? Marzy Ci się przyjęcie urodzinowe na dużym tarasie? A może sprawisz przyjaciołom niespodziankę, organizując dla nich seans z mistrzami saunowania? Mamy wiele kreatywnych koncepcji na wykorzystanie przestrzeni Zduńskiej Wody. Możemy Ci o nich opowiedzieć. Albo Ty opowiedz nam o swoim pomyśle – wspólnie go przeanalizujemy i sprawdzimy, czy możemy go dla Ciebie zrealizować.

Napisz lub zadzwoń: marketing@zdunskawoda.pl, tel. 43 – 671 10 04.

Przewiń do góry Skip to content