Dla Niepełnosprawnych

Zduńską Woda jest otwarta dla wszystkich fanów sportów wodnych i SPA. Szczególnie zadbaliśmy o komfort osób niepełnosprawnych.

W naszym centrum nie ma barier komunikacyjnych – na każdy poziom budynku wygodnie dotrzesz windami, które przystosowaliśmy do przewozu osób na wózkach. Przy nieckach basenowych znajdziesz natomiast podnośniki, które pomogą Ci zanurzyć się w wodzie. O wyjątkowych potrzebach osób z niepełnosprawnościami pomyśleliśmy także projektując szatnie i toalety. Jesteśmy do Twojej dyspozycji podczas całego pobytu w naszym centrum. Jeśli będziesz potrzebować szczególnej pomocy, zgłoś to przy wejściu obsłudze kasy, byśmy mogli się odpowiednio przygotować. Możesz też wezwać obsługę w każdej innej sytuacji, gdy będziesz mieć jakikolwiek problem. Jeśli potrzebujesz opiekuna, możesz wspólnie z nim odwiedzić nasze centrum. Za jego wejście nie musisz dodatkowo płacić – by otrzymać dla niego darmową wejściówkę, przedstaw w kasie aktualne orzeczenie o niepełnosprawności lub orzeczenie, z którego wynika, że wymagasz stałej opieki innej osoby.

Uwzględnij podczas wizyty

Basen sportowy

Bariery nie istnieją! Pokaż ducha walki na basenie sportowym. Jeśli chcesz mieć komfort trenowania, możesz zarezerwować sobie tor.

Basen z ruchomym dnem

Może być cienką taflą wody lub zbiornikiem o głębokości do 1,6 metra. Jego niecka jest ruchoma. Dostosowujemy ją do potrzeb grup, które chcą tu trenować.

Jacuzzi

Usiądź lub ułóż się na leżance i daj się wymasować bąbelkom powietrza. Wsłuchaj się w kojący szum wody. Wycisz się, odpocznij.

Sucha sauna Kelo

Ta sauna została zbudowana ze socjalnego gatunku drewna, zwanego kelo. Wewnątrz panuje bardzo wysoka temperatura, ale w powietrzu nie ma wilgoci.
Sauna Infared
Pobudź swoje mięśnie kojącym ciepłem. W tej saunie używamy promieni podczerwieni, które głęboko wnikają w ciało i rozgrywają mięśnie.
Wypoczywalnia
Specjalnie dla Ciebie chronimy to miejsce przed zgiełkiem i hałasem. Wejdź, rozłóż ręcznik i ułóż się na leżaku. A potem zamknij oczy i wsłuchaj się w dźwięki nastrojowej muzyki.

Zduńska Woda to sport, relaks w wodzie, odpoczynek w saunarium i wiele kolorowych atrakcji dla dzieciaków.

Bo woda jest dla każdego!

Pytania i odpowiedzi

Bilet poranny uprawnia do korzystania tylko z basenu sportowego.

W pozostałych godzinach bilet wstępu daje możliwość korzystania również z basenu rekreacyjnego z masażami i jacuzzi oraz strefy zabaw dla dzieci.

Jeśli chcesz skorzystać z saun musisz do biletu wstępu dokupić dodatkową opcję. Nie ma możliwości kupienia biletu tylko do saun.

Jeśli chcesz skorzystać ze strefy saun, kup bilet wstępu z opcją saunowania. Nie ma możliwości kupienia biletu wstępu tylko do saun.

Jeśli kupisz bilet wstępu bez opcji saunowania, a zdecydujesz się korzystać ze strefy saun, opłatę naliczymy za czas, który w niej spędziłeś. Rozliczysz się w kasie po wyjściu z przebieralni.

Nie ma takiej potrzeby, w centrum pracuje kasa, w której zawsze kupisz bilet. Jeśli zrobisz to przez internet, możesz jednak zaoszczędzić czas na czekanie w ewentualnej kolejce. Jednorazowo nasze centrum może przyjąć 300 gości. Jeśli będą zapełnione wszystkie szafki, by wejść na obiekt, będziesz musiał poczekać, aż ktoś wyjdzie z szatni.

Oczywiście, zapraszamy Cię do naszego centrum również z opiekunem.

Jeśli opiekujesz się osobą niepełnosprawną o orzeczonym znacznym stopniu niepełnosprawności, nie płacisz za bilet wstępu. By otrzymać darmową wejściówkę przedstaw w kasie aktualne orzeczenie o niepełnosprawności lub orzeczenie, z którego wynika, że osoba niepełnosprawna wymaga stałej opieki innej osoby. Tylko te dokumenty uprawniają opiekunów do bezpłatnego wstępu.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji podczas całego pobytu w naszym centrum. Jeśli będziesz potrzebować szczególnej pomocy, zgłoś to przy wejściu obsłudze kasy, byśmy mogli się odpowiednio przygotować. Możesz też wezwać obsługę w każdej innej sytuacji, gdy będziesz mieć jakikolwiek problem.
Bilet ulgowy przysługuje: – dzieciom i młodzieży szkolnej (za okazaniem legitymacji szkolnej), – studentom do 26 roku życia ( za okazaniem legitymacji studenckiej), – rencistom i emerytom (po okazaniu legitymacji emeryta rencisty), – osobom niepełnosprawnym – zarówno dzieciom jak i dorosłym. Specjalne zniżki oferujemy posiadaczom Zduńskowolskiej Karty Mieszkańca. Zobacz, kto ją może otrzymać i jak się o nią starać. Kliknij tutaj
Nie jesteśmy jeszcze partnerem Multisportu. Na razie nie honorujemy więc kart tego programu. Pracujemy jednak nad ofertą dla członków Multisport.
Gdy pływasz lub odpoczywasz w naszych basenach, nie musisz używać czepka.
Tak, zabierz ze sobą klapki. Po centrum nie można poruszać się boso. Klapki załóż w holu przed kasami.
Tak, każdy kto korzysta z basenu powinien mieć ręcznik. Niezbędny jest też w strefie saun. Jeśli go zapomnisz, wypożyczymy Ci go za dodatkową opłatą.
Tak, po wyjściu z szatni w holu znajdziesz nowoczesne, wydajne suszarki. Szybko wysuszysz nimi włosy.
Przewiń do góry Skip to content