Dla Zmęczonych

Stworzyliśmy strefę, w której wypoczniesz tak intensywnie, jak intensywnie pracujesz lub się uczysz.

Zduńska Woda czeka na Ciebie!

Zostaw telefon komórkowy w szafce i poddaj się kojącej właściwości wody. Nie musisz umieć pływać, by skosztować tego wyjątkowego relaksu. Ułóż się na leżaku z hydromasażem lub posiedź w jacuzzi. Bąbelki powietrza cudownie uwolnią Cię od napięcia ciała i delikatnie rozbiją zbite partie mięśni. Od objawów stresu i przemęczenia uwolni Cię też gorące powietrze w naszych saunach. Dobierz taką, która odpowiada Twoim preferencjom cieplnym.

Jeśli kochasz wysoką temperaturę, skorzystaj z mokrej sauny rzymskiej. Gdy nie lubisz się przegrzewać, odwiedź suchą, fińską. Albo rozgrzej swoje ciało światłem podczerwieni, które wnika w mięśnie i uśmierza ich bóle. Tę metodę wykorzystujemy  w saunie infrared.
Na koniec schłódź swój organizm w basenie zewnętrznym lub – jeśli masz więcej odwagi – natrzyj się śniegiem, który niezależnie od pory roku produkujemy dla Ciebie w grocie lodowej. Stres ucieknie od razu!

Basen rekreacyjny

Znajdziesz w nim leżanki z hydromasażem.

Obok ustawiliśmy dwa duże jacuzzi.

Możesz też odprężyć ciało na rowerku.

Spróbuj swoich sił w rwącej rzece

Uwzględnij w swoim relaksie

Biosauna

Tę saunę suchą wybierz, gdy wolisz nieco niższe temperatury niż w klasycznej fińskiej. Tu skosztujesz aromaterapii.

Misy do moczenia stóp

Zrelaksuj swoje stopy. Usiądź na wygodnym, podgrzewanym siedzisku i przekładaj nogi z zimnej do ciepłej wody. Zrzucisz z nóg cały ciężar.

Natrysk wrażeń

Wybierz prysznic, który pokochasz. Dostosuj ciśnienie, kierunki strumieni, dźwięki i zapachy. Doświadcz tego na własnej skórze!

Ścieżka Kneippa

Wykonaj spacer, przechodząc przez niecki z wodą o różnej temperaturze. Odprężysz się i poprawisz krążenie.

Wypoczywalnia

Specjalnie dla Ciebie chronimy to miejsce przed hałasem. Ułóż się na leżaku, zamknij oczy i wsłuchaj się w dźwięki nastrojowej muzyki.

Taras

Latem możesz też u nas skosztować kąpieli słonecznych. Gdy jest ciepło, otwieramy dla Ciebie otoczony zielenią, przestronny taras.

Pytania i odpowiedzi

Bilet poranny uprawnia do korzystania tylko z basenu sportowego.

W pozostałych godzinach bilet wstępu daje możliwość korzystania również z basenu rekreacyjnego z masażami i jacuzzi oraz strefy zabaw dla dzieci.

Jeśli chcesz skorzystać z saun musisz do biletu wstępu dokupić dodatkową opcję. Nie ma możliwości kupienia biletu tylko do saun.

Jeśli chcesz skorzystać ze strefy saun, kup bilet wstępu z opcją saunowania. Nie ma możliwości kupienia biletu wstępu tylko do saun. Jeśli kupisz bilet wstępu bez opcji saunowania, a zdecydujesz się korzystać ze strefy saun, opłatę naliczymy za czas, który w niej spędziłeś. Rozliczysz się w kasie po wyjściu z przebieralni.
Najpierw skorzystaj szatni. Rozbierz się do naga i przewiąż się ręcznikiem. W szafce zostaw też okulary i biżuterię. Zdejmij szkła kontaktowe i schowaj zegarek. Ręcznik obwiąż wokół bioder. Z saun zawsze korzystaj w przepasce z ręcznika i klapkach – zostaw je jednak na zewnątrz, gdy wchodzisz do sauny suchej.
Ze strefy saun mogą korzystać goście, którzy wykupili bilet wstępu ze specjalną dopłatą. Jeśli kupisz bilet wstępu bez opcji saunowania, a zdecydujesz się korzystać ze strefy saun, opłatę naliczymy za czas, który w niej spędziłeś. Rozliczysz się w kasie po wyjściu z przebieralni. W strefie oferujemy kilka typów saun. Panuje w nich różna temperatura i wilgotność powietrza.
Niektóre z nich silnie obciążają płuca i serce, dlatego do korzystanie z tych atrakcji zapraszamy Cię, jeśli nie masz problemów z układem sercowym i oddechowym. Saunowanie nie jest też polecane osobom, korę cierpią na cukrzycę, nadczynność tarczycy, nowotwory, choroby skóry i ostre stany reumatyczne. Przed skorzystaniem z naszych saun skonsultuj się ze swoim lekarzem rodzinnym.

Nie ma takiej potrzeby, w centrum pracuje kasa, w której zawsze kupisz bilet. Jeśli zrobisz to przez internet, możesz jednak zaoszczędzić czas na czekanie w ewentualnej kolejce. Jednorazowo nasze centrum może przyjąć 300 gości. Jeśli będą zapełnione wszystkie szafki, by wejść na obiekt, będziesz musiał poczekać, aż ktoś wyjdzie z szatni.

Nie jesteśmy jeszcze partnerem Multisportu. Na razie nie honorujemy więc kart tego programu. Pracujemy jednak nad ofertą dla członków Multisport.
Gdy pływasz lub odpoczywasz w naszych basenach, nie musisz używać czepka.
Tak, zabierz ze sobą klapki. Po centrum nie można poruszać się boso. Klapki załóż w holu przed kasami.
Tak, każdy kto korzysta z basenu powinien mieć ręcznik. Niezbędny jest też w strefie saun. Jeśli go zapomnisz, wypożyczymy Ci go za dodatkową opłatą.
Tak, po wyjściu z szatni w holu znajdziesz nowoczesne, wydajne suszarki. Szybko wysuszysz nimi włosy.
Przewiń do góry Skip to content