Atrakcje

Czego dotyczy pytanie, na które szukasz odpowiedzi?

Bilety i ulgi

Do czego uprawnia bilet wstępu?

W zależności od pory dnia bilet wstępu uprawnia do korzystania z różnych stref naszego centrum.

W dni robocze pracujemy od 6:00 do 22:00, ale w godzinach 6:00-10:00 czynny jest tylko basen sportowy, więc gdy kupujesz bilet na tę porę, możesz korzystać tylko z niego. Bilety kupione na dni robocze na godziny od 10:00 do 22:00 dają Ci możliwość korzystania z basenu sportowego, basenu rekreacyjnego i basenu z podnoszonym dnem, jacuzzi oraz wodnego parku zabaw dla dzieci.

W weekendy i święta czekamy na Ciebie od 8:00 do 22:00. Możesz wówczas popływać w basenie z ruchomym dnem, a także poszaleć z dziećmi w wodnym parku zabaw.

Do strefy saun zapraszamy Cię w dni robocze od 15:00 do 22:00 oraz w weekendy i święta od 11:00 do 22:00. Za wstęp do niej płaci się dodatkowo. Możesz to zrobić na dwa sposoby.

1. Kup bilet indywidualny i dokonaj dopłaty – wtedy możesz bez ograniczeń czasowych korzystać z saun. Jeśli będziesz kupował bilet przez internet, w drugim kroku transakcji system zapyta, czy chcesz dokupić taką opcję.

2. Jeśli nie zrobisz wcześniejszej dopłaty, nadal będziesz mógł skorzystać z saunarium. Wtedy po wejściu do tej strefy będziemy mierzyć czas, który w niej spędzisz. Za każdą minutę zapłacisz 0,55 zł; opłatę uiścisz w kasie po wyjściu z szatni.

Czy mogę kupić bilet tylko do strefy saun?

Nie, nie ma takiego biletu. Za wstęp do strefy saun płaci się dodatkowo do każdego biletu wstępu. Możesz to zrobić na dwa sposoby:

1. Kup bilet indywidualny i dokonaj dopłaty – wtedy możesz bez ograniczeń czasowych korzystać z saun. Jeśli będziesz kupował bilet przez internet, w drugim kroku transakcji system zapyta, czy chcesz dokupić taką opcję.

2. Jeśli nie zrobisz wcześniejszej dopłaty, nadal będziesz mógł skorzystać z saunarium. Wtedy po wejściu do tej strefy będziemy mierzyć czas, który w niej spędzisz. Za każdą minutę zapłacisz 0,60 zł; opłatę uiścisz w kasie po wyjściu z szatni.

Kto jest uprawniony do bezpłatnego korzystania z centrum?

Dzieci do lat 3. wchodzą bezpłatnie.

Za bilet wstępu nie płacą też opiekunowie osób niepełnosprawnych o orzeczonym znacznym stopniu niepełnosprawności, nie płacisz za bilet wstępu. By otrzymać darmową wejściówkę przedstaw w kasie aktualne orzeczenie o niepełnosprawności lub orzeczenie, z którego wynika, że osoba niepełnosprawna wymaga stałej opieki innej osoby.

Kto jest uprawniony do korzystania z biletów ulgowych?

Bilet ulgowy przysługuje dzieciom i młodzieży szkolnej (za okazaniem legitymacji szkolnej),
– studentom do 26 roku życia ( za okazaniem legitymacji studenckiej),
– rencistom i emerytom (po okazaniu legitymacji emeryta rencisty),
– osobom niepełnosprawnym – zarówno dzieciom jak i dorosłym.

Kto jest uprawniony do korzystania z rabatu na kartę miejską?

Bilet z rabatem na Zduńskowolską Kartę Mieszkańca przysługuje każdemu, kto ma ważna tę kartę.

Zduńskowolską Kartę Mieszkańca może otrzymać mieszkaniec Zduńskiej Woli, który rozlicza swój podatek dochodowy w Urzędzie Skarbowym w Zduńskiej Woli oraz członkowie jego najbliższej rodziny.

Kartę wydaje Urząd Miasta Zduńska Wola. Szczegółowe informacje znajdziesz na jego stronie internetowej.

Czy oferujecie zniżki na Kartę Dużej Rodziny?

Nie honorujemy Karty Dużej Rodziny. Dla rodzin mamy specjalną ofertę biletów ze zniżką.

Czy muszę kupować bilet z wyprzedzeniem?

Nie ma takiej potrzeby. W naszym centrum znajduje się kasa, w której zawsze kupisz bilet. Jeśli jednak zrobisz to przez internet, możesz uniknąć czekania w kolejce.

Jednorazowo nasze centrum może przyjąć 300 gości. Jeśli wszystkie szafki w szatni będą zajęte, będziesz musiał poczekać, aż któraś się zwolni.

Jakie karty lojalnościowe honorujecie?

Honorujemy karty:

  • Multisport
  • FitProfit
  • FitSport
  • Medicover Sport
  • PZU Sport
Przewiń do góry Skip to content