Atrakcje

Czego dotyczy pytanie, na które szukasz odpowiedzi?

Niepełnosprawni

Czy centrum jest dostępne dla osób niepełnosprawnych?

W naszym centrum nie ma barier komunikacyjnych – na każdy poziom budynku wygodnie dotrzesz windami, które przystosowaliśmy do przewozu osób na wózkach. Przy nieckach basenowych znajdziesz natomiast podnośniki, które osobie niesprawnej ruchowo pomogą zanurzyć się w wodzie. O wyjątkowych potrzebach osób z niepełnosprawnościami pomyśleliśmy także projektując szatnie i toalety.

Czy osobie niepełnosprawnej przysługuje bilet ulgowy?

Tak, niezależnie od wieku, wszystkie osoby niepełnosprawne mają prawo do zakupu biletu ulgowego.

Czy mogę liczyć na pomoc asystenta?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji podczas całego pobytu w naszym centrum. Jeśli będziesz potrzebować szczególnej pomocy, zgłoś to przy wejściu obsłudze kasy, byśmy mogli się odpowiednio przygotować. Możesz też wezwać obsługę w każdej innej sytuacji, gdy będziesz mieć jakikolwiek problem.

Czy mogę przyjść z opiekunem?

Oczywiście, zapraszamy Cię do naszego centrum również z opiekunem.

Czy opiekun płaci za wstęp?

Jeśli opiekujesz się osobą niepełnosprawną o orzeczonym znacznym stopniu niepełnosprawności, nie płacisz za bilet wstępu. By otrzymać darmową wejściówkę przedstaw w kasie aktualne orzeczenie o niepełnosprawności lub orzeczenie, z którego wynika, że osoba niepełnosprawna wymaga stałej opieki innej osoby. Tylko te dokumenty uprawniają opiekunów do bezpłatnego wstępu.
Przewiń do góry Skip to content