Zasady bezpieczeństwa w Zduńskiej Wodzie.

Zduńska Woda to obiekt stworzony po to, by dać Wam chwile radości, zabawy i relaksu. Od początku robimy wszystko co w naszej mocy by zapewnić Wam bezpieczeństwo i odpowiedni standard higieniczny podczas wizyt w naszym obiekcie. Okoliczności związane z epidemią Covid-19 spowodowały, że reżim sanitarny stał się ważniejszy niż kiedykolwiek wcześniej, podobnie jak współpraca z Wami przy jego przestrzeganiu.
Prosimy, byście zapoznali się z podanymi niżej zasadami obowiązującymi od 15 grudnia. Ich przestrzeganie pozwoli nam zachować odpowiednie normy bezpieczeństwa i jednocześnie – bawić się oraz wypoczywać bez ograniczeń.

Przypominamy również, że osoby z certyfikatem szczepienia nie liczą się do limitu 30% maksymalnej frekwencji wyznaczonej dla obiektu.

  • W holu obiektu, szatniach oraz pozostałych przestrzeniach wspólnych obowiązuje NAKAZ noszenia maseczek.
  • Obowiązuje NAKAZ utrzymywania dystansu minimum 1,5 metra pomiędzy poszczególnymi osobami.
  • Obowiązuje NAKAZ korzystania z obuwia basenowego, w szczególności przez osoby towarzyszące (np. rodzice dzieci korzystających z nauki w szkółkach pływackich), które nie korzystają z basenu lecz tylko przebywają w szatni.
  • Zalecamy dokonywanie płatności za bilety kartami płatniczymi lub zakup biletów on-line.
  • Przed skorzystaniem z basenu oraz ze Strefy Saun obowiązkowo należy wziąć prysznic.
  • Obowiązuje NAKAZ utrzymywania dystansu minimum 1,5 metra między osobami pływającymi w basenie.
  • W celu weryfikowania ile na obiekcie przebywa osób zaszczepionych klienci proszeni są o dobrowolne wypełnienie deklaracji dotyczącej szczepienia, brak udokumentowania uniemożliwia zakwalifikowanie danej osoby do kręgu osób zaszczepionych, wobec których limity nie są stosowane.
Przewiń do góry Skip to content