Zgarnij wejściówki i coś pysznego! 

W ten weekend w menu naszego Bistro z Wody pojawią się dwie wyjątkowe propozycje przygotowane wg receptury prababci  naszej kucharki Kateryny. Pielmieni, bo o nich mowa, to małe pierożki z mięsnym farszem. Przepis, wg którego je przygotowujemy, przekazywany był z pokolenia na pokolenie, a jego korzenie sięgają śnieżnej  Syberii. W weekend 13.05 – 15.05 będziecie mieli okazję spróbować tradycyjnych pielmieni gotowanych oraz naszej street-foodowej wariacji – chrupiących pielmieni 😍
Wróćmy jednak do naszej zabawy! Przygotowaliśmy dla Was  dwie godzinne wejściówki wraz z zaproszeniem na pielmieni w Bistro z Wody! Zadanie jest proste!
Oznacz w komentarzu, na na naszym profilu FB z kim chciałbyś/chciałabyś spędzić weekend w Zduńskiej Wodzie i napisz dlaczego to właśnie Was powinniśmy zaprosić na nasze pyszne pielmieni. Swoją szansę możecie zwiększyć, udostępniając post na własnej tablicy.
Na odpowiedź nie ma dużo  czasu – zabawa rozpoczyna się teraz, a wyniki ogłosimy w piątek ok. godz. 11. Wybrana przez nasz zespół osoba otrzyma dwie godzinne wejściówki na basen wraz z posiłkiem w strefie mokrej  Bistro z Wody – dwiema wybranymi porcjami pielmieni. Zwycięzca (lub zwyciężczyni) swoją zdobycz będzie mógł zrealizować w sobotę lub w niedzielę w godzinach otwarcia naszego bistro.
Zapraszamy do zabawy!
_
Godziny  otwarcia Bistro z Wody:
Poniedziałek – piątek: 15 – 21
Soboty, niedziele i święta: 13 – 20

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry Skip to content