Dla Najmłodszych

Beztroskie pluskanie w wodzie to prawo każdego dziecka. U nas to… dziecinnie proste!

Nasz wodny plac zabaw to raj dla maluchów. Są tu dwie zjeżdżalnie, przelewająca wodę równia pochyła, tryskający jeż i najróżniejsze prysznice. Wszystko w brodziku po kostki w wodzie. Do tej strefy zapraszamy dzieci do 7 roku życia. Jeśli chcesz swojego malucha uczyć pływania, wybierz basen sportowy lub z ruchomym dnem. Głębokość tego drugiego dostosowujemy do potrzeb grup zorganizowanych, np. szkółek pływania.

Wodny plac zabaw

Nasz wodny plac zabaw to raj dla maluchów.

 

Basen z opuszczanym dnem to idealne miejsce do nauki pływania.

 

Dla początkujących pływaków mamy deski i tzw. makarony.

 

Nad bezpieczeństwem maluchów czuwają ratownicy.

 

Dzieci i młodzież szkolna są uprawnieni do zakupu biletów ulgowych (starszych prosimy o okazanie aktualnej legitymacji szkolnej). Najmłodsi (do 3. roku życia) korzystają z naszego centrum bezpłatnie.

Pytania i odpowiedzi

Jeśli Twoje dziecko ma 12 lub więcej lat, może przyjść do nas bez Ciebie. Młodsze dzieci zapraszamy wyłącznie z opiekunami. Rolę opiekunów mogą pełnić trenerzy.
Dzieci do lat 3. wchodzą bezpłatnie. Bilet ulgowy przysługuje: – dzieciom i młodzieży szkolnej (za okazaniem legitymacji szkolnej), – studentom do 26 roku życia ( za okazaniem legitymacji studenckiej), – rencistom i emerytom (po okazaniu legitymacji emeryta rencisty), – osobom niepełnosprawnym – zarówno dzieciom jak i dorosłym.

Bilet poranny uprawnia do korzystania tylko z basenu sportowego.

W pozostałych godzinach bilet wstępu daje możliwość korzystania również z basenu rekreacyjnego z masażami i jacuzzi oraz strefy zabaw dla dzieci.

Jeśli chcesz skorzystać z saun musisz do biletu wstępu dokupić dodatkową opcję. Nie ma możliwości kupienia biletu tylko do saun.

Nie ma takiej potrzeby, w centrum pracuje kasa, w której zawsze kupisz bilet. Jeśli zrobisz to przez internet, możesz jednak zaoszczędzić czas na czekanie w ewentualnej kolejce. Jednorazowo nasze centrum może przyjąć 300 gości. Jeśli będą zapełnione wszystkie szafki, by wejść na obiekt, będziesz musiał poczekać, aż ktoś wyjdzie z szatni.

Nie obsługujemy Karty Dużej Rodziny. Wielodzietnym rodzinom proponujemy promocyjne bilety rodzinne. Zniżki przyznajemy też posiadaczom Zduńskowolskiej Karty Mieszkańca – zobacz kto i jak może ją uzyskać – tutaj.

Nie jesteśmy jeszcze partnerem Multisportu. Na razie nie honorujemy więc kart tego programu. Pracujemy jednak nad ofertą dla członków Multisport.

Opiekun dziecka wchodzi na podstawie biletu normalnego. Oferujemy też bilety rodzinne.

Jeśli Twoje dziecko ma zajęcia na basenie sportowym, to możesz je obserwować z trybun. Wejście na nie jest bezpłatne.
Dla tych, którzy dopiero uczą się pływania, mamy deski i tzw. makarony.
Przygotowujemy takie zajęcia. Jeśli chciałabyś z nich skorzystać, wypełnij formularz – odezwiemy się, gdy będziemy startować.
Przygotowujemy takie zajęcia. Jeśli chcielibyście z nich skorzystać, wypełnijcie formularz – odezwiemy się, gdy będziemy startować.

Oczywiście, dajemy Ci szansę rozwoju pod okiem wykwalifikowanych instruktorów pływania. Treningi mogą się jednak odbywać tylko na zarezerwowanym torze w basenie sportowym lub basenie z ruchomym dnem. Prowadzimy grafik, w którym rezerwacji możesz dokonać Ty lub Twój trener.

Na torze basenu sportowego trener może w danej godzinie prowadzić zajęcia dla maksymalnie 10 podopiecznych. Koszt wynajęcia toru to 70 zł/h.

Trener może też zarezerwować cały basen z ruchomą niecką. Jego wynajęcie kosztuje 150 zł. Może na nim przebywać maksymalnie 20 osób. Dno można dopasować do poziomu kursantów (od 0 do 1,6 metra).

Rezerwacji dokonasz pod numerem tel.: 43 671-10-45

Trener ponosi opłatę wynajęcia toru lub niecki z ruchomym dnem. Jest też zobowiązany wykupić bilet wstępu.

Tak, szkółki pływackiej rezerwują tory na naszych basenach i realizują treningi dla wszystkich chętnych. Zapisy prowadzą bezpośrednio trenerzy.

Gdy pływasz lub odpoczywasz w naszych basenach, nie musisz używać czepka.
Tak, zabierz ze sobą klapki. Po centrum nie można poruszać się boso. Klapki załóż w holu przed kasami.
Tak, każdy kto korzysta z basenu powinien mieć ręcznik. Niezbędny jest też w strefie saun. Jeśli go zapomnisz, wypożyczymy Ci go za dodatkową opłatą.
Tak, po wyjściu z szatni w holu znajdziesz nowoczesne, wydajne suszarki. Szybko wysuszysz nimi włosy.
Przewiń do góry Skip to content